REGULAMIN

WARUNKI WYNAJMU

 

Obsługa z Fotobudką dojeżdża na miejsce ok godziny przed planowanym rozpoczęciem usługi, w celu przygotowania. Każdy pakiet posiada akcesoria do fotobudki oraz tło fotograficzne w cenie.

Posiadamy 6 teł winylowych w tym green screen, 1 tło materiałowe oraz dodatkowo płatną ściankę LED (200zł)

Do ceny należy dodać uzgodniony koszt transportu.

Warunkiem realizacji zamówienia jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia. Pobrany zadatek jest gwarancją zrealizowania zamówienia w terminie. Pozostała część zapłaty za usługę dokonywana jest w dniu wykonania usługi.

Miejsce jakie potrzebujemy na rozstawienie fotobudki to 3m x 2,5m. W przypadku imprez plenerowych Miejsce powinno być zadaszone o stabilnym, suchym podłożu. Na miejscu musi być zapewniony dostęp do źródła prądu – o napięciu 230V

 

TRANSPORT

Koszty transportu pokrywa zamawiający ( koszt transportu ustalany jest indywidualnie). Darmowy dojazd obowiązuje do 60km od Krakowa w zależności od wybranego pakietu. Powyżej limitu obowiązuje opłata za transport 1,5zł/km. 

 

FORMA PŁATNOŚCI

Podstawową formą płatnością stosowaną przez naszą firmę jest przelew bankowy na konto: MBANK 84 1140 2004 0000 3902 8058 1774

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych