Najczęściej zadawane pytania

FAQ

CZY JEST KTOŚ DO OBSŁUGI FOTOBUDKI/FOTOLUSTRA?  

Tak, wraz z fotobudką/fotolustrem przyjeżdża animator. Dba on o dobre samopoczucie gości, świetną zabawę oraz o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu.

NA JAK DŁUGO WYNAJĄĆ FOTOBUDKĘ/FOTOLUSTRO?

Z naszego doświadczenia wynika, że najlepszym sposobem na wyliczenie odpowiedniego czasu wynajmu jest przyjęcie normy 50os/1h.

JAKIE POSIADACIE TŁA?  

W naszych pakietach dostępne jest 5 teł winylowych, green screen oraz tło materiałowe. Dodatkowo można skorzystać z wynajmu ścianki LED, w tym celu zapraszamy do odwiedzenia zakładki "DODATKOWE ATRAKCJE"

CZY JEST LIMIT ZDJĘĆ?

Nie, w naszych pakietach można robić nielimitowane zdjęcia. Zdjęcia zostaną wydrukowane w zależności od wybranego przez Państwa wariantu. Format 2x paski 5cmx15cm lub pocztówka 10cmx15cm.

CZY ZAPEWNIACIE GADŻETY? 

Tak, na każde zlecenie przyjeżdżamy z gadżetami takimi jak: maski, peruki, tabliczki, okulary, dmuchane przedmioty, rekwizyty. Dodatkowo dysponujemy własnymi półkami dopasowanymi stylistycznie do fotobudki oraz fotolustra.

JAKI JEST OBSZAR WASZEGO DZIAŁANIA?

W przypadku wynajmu fotobudki oraz fotolustra oferujemy, w zależności od pakietu, darmowy dojazd do 60km od centrum Krakowa. Jednak jesteśmy otwarci na wszystkie propozycję współpracy. 

NA CZYM POLEGA PERSONALIZACJA ZDJĘCIA?  

Personalizacja zdjęcia polega na wyborze tła oraz napisu jaki ma być umieszczony pod zdjęciem.

JAK ZAREZEROWAĆ FOTOBUDKĘ/FOTOLUSTRO LUB INNĄ USŁUGĘ?

Nic prostszego! Odezwij się do nas poprzez ankietę, wiadomość email lub telefonicznie.

ILE MIEJSCA ZAJMUJE FOTOBUDKA/FOTOLUSTRO? 

Miejsce jakie potrzebujemy na rozstawienie fotobudki/fotolustra to 3m x 2,5m. W przypadku imprez plenerowych miejsce powinno być zadaszone o stabilnym, suchym podłożu. Na miejscu musi być zapewniony dostęp do źródła prądu – o napięciu 230V

W JAKI SPOSÓB JA I MOI GOŚCIE MOŻEMY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA PO PRZYJĘCIU?

Do tygodnia po przyjęciu dostaną Państwo dostęp do galerii internetowej, która zostanie zamieszczona na naszej stronie w zakładce "GALERIA". Dodatkowo po każdym zleceniu zgrywamy zdjęcia na pendrive i przekazujemy go klientowi. 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych